Hlavní doménou Mittelpunktu je zastupování loutkových divadelních souborů hrajících pro děti i dospělé. Dále zastupuje hudebníky z oboru vážné hudby. Společným jmenovatelem je kvalita, kterou všechny zastupované subjekty přinášejí.

Organizátorům pak nabízí spolehlivé služby při domlouvání divadelních představení a koncertů jak v ČR tak v zahraničí.

Mittelpunkt byl založen v roce 2015

Zastupované divadelní soubory:

Buchty a loutky – jedinečné loutkové divadlo hrající již 25 let pro děti i dospělé, úspěšné jak v ČR tak v zahraničí, ověnčeno mnoha cenami

Divadlo b  – loutkové divadlo pro děti (v nedávné době měli premiéru loutkového celovečerního filmu Malý Pán)

Loutky bez Hranic – členové souboru jsou absolventi KALD DAMU, kteří pořádají loutková představení a kreativní dílny. 

Divadlo T601 – vzniklo roku 2009 jako iniciativa studentů KALD DAMU, v současné době má na repertoáru loutkové pohádky pro děti

 

Zastupovaní hudebníci:

Collegium Marianum – je nositelem ocenění Mezinárodní hudební rady UNESCO. Věnuje se provádění hudby 17. a 18. století se zaměřením na české a ve střední Evropě působící autory.

Barati Squad – šestičlenná bubenická letka z Prahy, již několikrát úspěšně působili jako doprovodná skupina pro špičkové světové hráče jako např. Thomas Guei (Pobřeží slonoviny) a Luis Cezar Ewande (Francie)

The Villains – hrají vlastní i převzatý repertoár a vše, co hrají má jediný cíl – sebe a pokud možno i posluchače pobavit, potěšit a přispět k dobré náladě.